Michala Gregorová
Nic proti večerům v Praze, ale tentokrát jsme chtěli na čerstvý vzduch a mít více společného času. Volba padla na naši srdcovku Jizerské hory, konkrétně Královku.
Na začátek jsme si dali procházku po okolí a cesty nás zavedly až k vodní nádrži Josefův Důl.
Na úvod večeře samozřejmě nechybělo představovací kolečko, na které se všichni vždy těšíme.
Asijskou kuchyni v Jizerách spíš nečekáte, ale jak můžete soudit podle spokojeného pohledu Nikose Balamotise (Miton C), jídlo bylo fajn.
Jak udržet lidi do rána pohromadě? Kasino je jednou z možností (a taky alkohol zdarma). U stolu s ruletou kralovala známá trojice David Procházka (Donio), Adam Szabó (Driveto) a Jan Paulas (Nelisa) za odborného dohledu Kateřiny Chvalinové (Miton).
Stůl Blackjacku mezitím ovládla Karolína Riečičarová (vpravo, Miton).
Nechyběly ani vášnivé debaty jako např. mezi (zleva) Lukášem Janouškem (Campiri) a nováčkem v našem portfoliu Jakubem Svobodou (100ks) …
… nebo třeba mezi (zleva) Ondrou Štěpánkem (Miton), Pavlem Noskem (Miton), Milanem Zemánkem (Miton) a Chádím El-Moussawi (Terap.io).
Veselo bylo i u tohoto stolu, kde můžeme vidět (vlevo) Filipa Mikschika (StartupJobs) a Karla Maříka (Grason).
Na zdraví! A těšíme se na další setkání:)
Sdílet článek
Společné večeře jsou dost dobrá příležitost si uvědomit, do kolika různých oblastí portfolio Mitonu zasahuje. Zvlášť pak při prohlížení fotek, kde jsou lidi často zachycení v tematických skupinách.
Je úplně jedno, že je mu 20 roků. I kdyby byl Maty Boháček o generaci starší, stejně by to byl informačně natřískaný rozhovor. Kdo má šanci vyhrát aktuální AI závod? Jaké trendy jsou přeceněné (AI agenti), a co je naopak AI téma, které by si zasloužilo více pozornost? Jak se Matymu studuje na Stanfordu a co mu pomohlo se tam dostat?
Taky vás zajímá, proč jsou firmy Tomáše Čupra tak úspěšné? Vylistovali jsme náš seznam Tomášových superschopností a nechali ho list okomentovat. Řeč přišla i na výrok Elona Muska, že budovat firmu je jako zírat do propasti a polykat u toho sklo. Povídali jsme si taky o tom, jak se díky AI dá desetinásobný Rohlík řídit s třetinou lidí.