Michala Gregorová
Při svém vstupu na trhu vzbudila Elonga dost pozornosti. Startup během měsíce vyprodal sklad a aktuálně se na zařízení čeká 1-2 měsíce.
Produkt kombinující snímač a appku vám díky měření variability srdeční frekvence dokáže doporučit, jak se máte ten den hýbat, abyste tím co nejvíce prospěli svému zdraví. Taky se ptáte, jaký je rozdíl mezi Elonga na jedné straně a Garminem, Ōurou či Whoopem na straně druhé? A jak se to stalo, že měla Elonga tak úspěšný vstup na trh?
Poslechněte si povídání s CEO Vojtou Hlavenkou. Ambice je jasná - uspět globálně, přičemž longevity je esem, které si tým nechává v rukávu.
Pak si ještě poslechněte
Přehrajete také na:Sdílet článek
Původem Slovák Kroni Hope v San Francisku buduje startup Graet, po půlroce má 40 tisíc měsíčních uživatelů. Podruhé do něj investoval Miton.
(tisková zpráva) Česká investiční skupina Miton dále posouvá svoje aktivity v digitalizaci gastronomie. Do jeho týmu přicházejí bývalý obchodní šéf plzeňského Prazdroje Tomáš Mráz a zkušený produktový manažer Jakub Rafaj. Díky čerstvé investici do POS Experts a navýšení podílů ve společnostech Harsys a Savarin navíc skupina nově ovládá již 20 % trhu s pokladními systémy.
Byznys model založený na předplatném stvořil řadu miliardových firem a stal se miláčkem investorů. Teď se řeší, jak ho ovlivní umělá inteligence.